eng  mk facebook1linkendin1

Глобус - Комерц Д.А.

Контакт

Работно време : 8.00 - 16.00

Адреса:
Ул.Сава Ковачевич 47K локал 6 1000 Скопје, Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: 389 70 596 679

Факс: 389 2 3112 424

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Мени

Важно да се знае !

Глобус Комерц, компанија за услуги со автодигалки и мобилни машини - HIEPI

 

Контакт информации

Ул.Сава Ковачевич 47K локал 6 1000 Скопје, Македонија
Е-пошта: globcom2002@yahoo.com    
Телефон: 389 70 596 679
Факс: 389 2 3112 424

Scroll Up